Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Uroczystości - Polanica Zdrój

Zorganizujemy coś razem?

Smaki Na Szlaku to miejsce idealne na rodzinne spotkania i firmowe wydarzenia. Smaczna i świeża kuchnia, komfortowe pokoje, a także serdeczna atmosfera sprawią, że każda uroczystość zyska odpowiednią oprawę, a wydarzenie na długo zapisze się jako wspaniałe w Pamięci Twoich gości.

Zorganizujemy na Twoje życzenie każdą uroczystość: chrzciny, komunię, urodziny czy ostatnie pożegnanie - do 100 osób. Przytulne, ciepłe wnętrze da również idealną oprawę od typowej weselnej biesiady, przez pełne kolorów zabawy w stylu folk, jak i eleganckie rustykalne wesele. Kameralny taras wśród zieleni będzie dobrym miejscem, by odetchnąć lub zasiąść przy ognisku. Dogodna lokalizacja w Polanicy-Zdroju, a także parking bezpośrednio przy obiekcie to atuty Restauracji Smaki Na Szlaku.

Smaki Na Szlaku to miejsce idealne na rodzinne spotkania i firmowe wydarzenia

Specjalnie dla was

Szafowa kuchni zadba o to, by było pysznie i syto, z akcentem lokalnych przysmaków, a uśmiechnięta obsługa spełni każde życzenie Twoich gości. Zagwarantujemy dla Was wygodny noclegw standardzie hotelowym - do 25 osób w Smakach Na Szlaku, do 100 osób w zaprzyjaźnionym obiekcie, kilka kroków od nas. Transport, DJ, kapela czy specjalna atrakcja wieczoru? - daj znać, tym też się zajmiemy, jeśli zechcesz.

Dopilnujemy, żeby wszystko przebiegło po Twojej myśli,a Tobie pozostawimy najprzyjemniejszą część organizacji - celebrowanie tych chwil.

PS. Wykorzystaj fakt, że jesteśmy blisko Parku Zdrojowego. Może szybka sesja zdjęciowa po obiedzie? A może plenerowa atrakcja"wow" dla Twoich gości?

Zadzwoń, napisz, spotkajmy się przy kubku kawy. Do zobaczenia!

Spotkania okolicznościowe

Przyjęcia rodzinne i firmowe

Wyjątkowe spotkaniew doskonałym gronie dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb, trwające od 4 do 12 godzin

Chrzciny

Uroczyste wydarzeniez łagodniejszym menu, pastelowymi dekoracjami, tortem i rozszerzeniem w postaci przekąsek, zaplanowana do 6 godzin

Komunia

Elegancka uroczystośćz uwzględnieniem wielopokoleniowego menu, zaplanowana do 8 godzin

Ostatnie Pożegnanie

Spokojna uroczystośćo kameralnym klimacie z dyskretną obsługą, z tradycyjnymi propozycjami menu i ciepłymi napojami, zaplanowana do 4 godzin

Pozwól się ugościć

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z widokiem na Polanicę-Zdrój i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy ciepłym ognisku i aromatycznym grzańcu...

Skontaktuj się z nami