Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Nasze smaki prosto pod Twoje drzwi!

Szukasz jedzenia na wynos? A może pizza z dowozem? Pyszny obiad prosto pod Twoje drzwi?

Takie pyszne i świeże jedzenie z dowozem / na wynos tylko u nas! Restauracja Smaki Na Szlaku - Polanica-Zdrój. Sprawdź nasze menu na dowozy i wybierz swoje ulubione danie. Jakiej pozycji z naszego pysznego menu dasz się porwać?

Takie pyszne i świeże jedzenie na wynos tylko u nas!

Mamy najlepsze burgery w Polanicy - z wypiekanymi u nas na miejscu bułkami, świeżymi dodatkami i wołowiną według naszej oryginalnej receptury. Może porwie Cię smaczna i gorąca pizza w aż trzech rozmiarach - pizza 31 cm, pizza 40 cm i familijna pizza kwadrat o przekątnej aż 82 cm! Chrupiący placek po węgiersku z dużymi kawałkami wołowiny lub aromatyczne polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym na śliwowicy? Czy skusisz się na kurczę w kremowym sosie śmietanowym z brokułami i suszonymi pomidorami? A może masz ochotę na żeberka "z metra cięte" podane na zasmażanej kapuście? Czym chata bogata! A wszystko to w opcji z bezpiecznym dowozem prosto pod Twoje drzwi. Możesz także zamówić na wynos na określoną godzinę i wpaść po pyszne dania w drodze do domu. W drodze na stok też możesz.

sprawdź całe menu

Nasze dania na dowóz pakujemy w bezpieczne termiczne opakowania jednorazowe, a przewozimy w profesjonalnych i dezynfekowanych torbach termicznych.

Sprawdź, gdzie dowozimy pyszne posiłki:

Okręg 1

Teren miasta Polanica-Zdrój - dowóz od 35 złotych, z opłatą za dowóz w wysokości 9 zł.

Dowóz gratis od 50 zł

Okręg 2

Szalejów Dolny, Szalejów Górny, Niwa, Szczytna, Wielisław,  Chocieszów, Studzienno, Wolany- dowóz od 50 zł z opłatą 15 zł za dowóz.

Dowóz gratis od 100 zł

Okręg 3

Pokrzywno, Wambierzyce, Szklarka, Krosnowice, Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Raszków, Roszyce, Kamieniec, Batorów - dowóz od 200 zł z opłatą za dowóz 15 zł.

Dowóz gratis od 290 zł

Okręg 4

Zieleniec, Bystrzyca Kłodzka, Łężyce, Słoszów - dowóz od 300 zł z opłatą za dowóz 15 zł.

Dowóz gratis od 350 zł .

Czas realizacji uzależniony jest od ilości zamówionych potraw i czasu dostawy. Szczegółowych informacji o czasie realizacji zamówienia udziela obsługa przyjmująca zamówienie.

Mapa dostaw

Okręg 1
Okręg 2
Okręg 3
Okręg 4
Ty zamów my dostarczymy

W naszym lokalu, w domu czy w podróży - nasze posiłki zawsze przyrządzamy z największą starannością, używając świeżych produktów wysokiej jakości - PRZEKONAJ SIĘ SAM

Pozwól się ugościć - restauracja i noclegi w Polanicy-Zdroju

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z pięknym widokiem, a następnie odpocznij, korzystając z naszych noclegów w Polanicy-Zdroju i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy korzennym grzańcu...

Skontaktuj się z nami

Zamów teraz Z DOWOZEM / ODBIOREM
Cookies settings