Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Domki tytuł: DOMKI PRZY RESTAURACJI SMAKI NA SZLAKU / ul. Kłodzka 8b
Podtytuł strony: Komfort w naturalnym wydaniu? Relaks z Twoimi bliskimi, z dala od tłumów i zgiełku?
Domki opis:

Mamy to! Zarezerwuj nasz domek w Polanicy-Zdroju dla rodziny i wypocznij.

Rozkoszuj się wypoczynkiem w wygodnym i czystym domku na Waszą wyłączność, w otoczeniu zieleni, pośród odgłosów przyrody i szumu drzew. A gdy zapragniesz rozrywki - pięciominutowy spacer przeniesie Cię do tętniącego życiem serca uzdrowiska. Bo w życiu nie zawsze trzeba wybierać - u nas otrzymasz święty spokój i rewelacyjną lokalizację w jednym!

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej

Nasze przytulne i komfortowe domki to doskonała baza wypadowa do lokalnych atrakcji. Szybko i łatwo odwiedzisz: Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Skalne Miasto Adrspach, Skalne Grzyby czy Torfowiska na Zieleńcu. To także doskonałe miejsce, aby zdobyć Koronę Gór Polski - aż 7 szczytów w 3 dni! Sprawdź tutaj: klik!

Domki tekst pod opisem:

Wpisz termin i sprawdź, w którym z domków możemy Cię ciepło ugościć.

Domki booking:

Regulamin domków wypoczynkowych przy Smakach Na Szlaku

W trosce o zapewnienie Wam komfortowego, spokojnego i bezproblemowego pobytu opracowaliśmy regulamin, który jest zbiorem najważniejszych zagadnień dotyczących wynajmu. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej zasadami. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i wszystkich zasad użytkowania domku / domków. 

REGULAMIN

Definicje:

Wynajmujący - właściciel firmy Hotgast Marcin Olszewski. 

Najemca - osoba dokonująca najmu jednego z domków: Misiowej Chaty, Leśnej Chaty lub Zdrojowej Chaty w kompleksie Smaki Na Szlaku. 

 § 1 

1. Wynajem domku przebiega w kilku etapach:

 • rezerwacja wstępna - dokonana on-line za pośrednictwem strony www.smakinaszlaku.pl, telefonicznie 532 323 112 lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy rezerwacji wstępnej określana jest długość pobytu oraz liczbę Gości. Rezerwacja wstępna obowiązuje 36 godzin (3 dni). Rezerwacja wstępna zawsze jest potwierdzona wiadomością e-mail lub automatycznie wygenerowanym potwierdzeniem przy składaniu rezerwacji on-line. 
 • rezerwacja gwarantowana - czyli rezerwacja wstępna potwierdzona wpłatą zadatku w terminie. Zadatek stanowi 30% wartości całkowitej pobytu. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Wynajmujący przesyła informację o zmianie statusu rezerwacji w formie e-mailowej (przy rezerwacji on-line i dokonaniu płatności internetowych, potwierdzenie jest generowane automatycznie).  Dokonanie rezerwacji gwarantowanej jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 
 • zameldowanie - podstawą zameldowania jest okazanie aktualnego dowodu tożsamości ze zdjęciem. Przyjazd możliwy od godziny 16:00. Pozostałą część płatności należy uregulować bezpośrednio przy zameldowaniu. Nie ma możliwości opłacenia należności po skończonym pobycie. Po zameldowaniu Najemca ma obowiązek do 2 godzin od wejścia do domku zgłoszenia ewentualnych uwag w biurze obiektu, co do stanu technicznego domku i elementów wyposażenia (specjalny protokół dołączony do karty pobytu). Po tym czasie przyjmuje się, że nie ma uwag i stan domku jest bez zastrzeżeń. 
 • pobyt - domki wynajmowane są na co najmniej 3 doby, a w okresie wyższego sezonu minimalny pobyt w domkach wynosi 6 nocy / 7 dni. Podczas pobytu obowiązują zasady zapisane w dalszej części regulaminu. 
 • wymeldowanie - podczas wymeldowania obowiązuje procedura odebrania opuszczonego domku przez Wynajmującego. Godzinę wyjazdu z przedziału 08:30 - 10:00 należy zgłosić w  biurze obiektu Smaki Na Szlaku z 2-dniowym wyprzedzeniem. Podczas zameldowania sprawdzany jest stan techniczny domków, stan i ilość wyposażenia, a także stwierdza się ewentualne uszkodzenia  /zniszczenia. Za wszelkie szkody powstałe podczas pobytu odpowiada Wynajmujący i jest zobowiązany pokryć równowartość uszkodzeń. 
 • Zakwaterowanie i wymeldowanie następuje zawsze przy obecności Wynajmującego lub osób przez niego upoważnionych, reprezentujących firmę.
 • Do każdego pobytu doliczana jest opłata uzdrowiskowa (klimatyczna) w wysokości 4,50 za osobę za dobę, zgodnie z uchwałą Miasta Polanica-Zdrój.

§ 2 Polityka anulacji

 1. W przypadku rezygnacji z rezerwacji pokoju co najmniej 21 dni przed planowanym przyjazdem zwracamy całość wpłaconego zadatku.
 2.  W przypadku rezygnacji z rezerwacji w okresie pomiędzy 21 dniami a 14 dniami przed planowanym przyjazdem zwracamy 50% zadatku.
 3. W przypadku rezygnacji z rezerwacji w terminie krótszym niż 14 dni przed planowanym przyjazdem, zadatek nie zostanie zwrócony.
 4. Rezygnacja musi nastąpić drogą elektroniczną (e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub mieć formę pisemną.

§ 3 Pobyt i zakres odpowiedzialności

 1. Doba zaczyna się o godzinie 16:00 (przyjazd), a kończy o godzinie 10:00 (wyjazd).
 2. Najemca zobowiązany jest do poinformowania Wynajmującego o planowanej godzinie przyjazdu, najpóźniej godzinę przed przyjazdem na numer telefonu:  532 323 112.
 3. W przypadku opóźnienia przyjazdu Najemca zobowiązany jest do poinformowania Wynajmującego o spóźnieniu: 532 323 112
 4. W przypadku niepojawienia się Gości w pierwszym dniu rezerwacji potwierdzonej, oczekujemy na Gości do godziny 20:00 tego samego dnia. Jeżeli Wynajmujący się nie pojawi, wówczas rezerwację uważa się za anulowaną, a wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. 
 5. W przypadku skrócenia pobytu kwota za niewykorzystane doby nie podlega zwrotom.
 6. Możliwość przedłużenia pobytu każdorazowo ustalana jest z biurem obiektu i jest możliwa zależnie od bieżącego harmonogramu dokonanych rezerwacji. 
 7. Najemca nie może użyczać ani podnajmować domku osobom trzecim.
 8. W przypadku wystąpienia usterek technicznych Najemca ma obowiązek niezwłocznie poinformować o tym Wynajmującego w formie e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i w biurze obiektu. Najemca nie ma prawa dokonywać samodzielnie napraw lub czynić jakichkolwiek nakładów lub zmian w domku. 
 9. W domkach, jak i w pokojach gościnnych w przyległym obiekcie obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do 7:00 rano. 
 10. Domki są przeznaczone dla maksimum 8 osób. W przypadku przebywania w domku większej ilości osób niż zadeklarowana, Wynajmujący ma prawo pobrać opłatę od każdej dodatkowej osoby, która nie została zadeklarowana w arkuszu rezerwacji. W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób lub liczby maksymalnej (8 osób) bez wiedzy Wynajmującego,  Wynajmujący ma prawo pobrać karę porządkową w wysokości 500 zł za zawyżoną amortyzację domków i zerwać umowę na wynajem kolejnych dób bez konieczności zwracania pobranej opłaty. 
 11. Obowiązuje kategoryczny zakaz wynajmowania domków na imprezy. Domki przeznaczone są do odpoczynku i celów rekreacyjnych. 
 12. Wynajmu domku może dokonać wyłącznie osoba powyżej 18 roku życia. Najemca ponosi całkowitą odpowiedzialność za przebywające w domku osoby (w tym dzieci) i jest zobowiązany do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego. 
 13. Za osoby niepełnoletnie i dzieci Najemca ponosi całkowitą odpowiedzialność na terenie całego kompleksu Smaków Na Szlaku, przez cały okres pobytu. 
 14. W przypadku, gdy Najemca w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz w przypadku uzasadnionego wezwania na interwencję firmy ochroniarskiej lub policji, Wynajmujący ma prawo bezzwłocznie zerwać umowę na wynajem bez zwrotu wpłaconej kwoty. 
 15. Najemca jest zobowiązany używać domku zgodnie z jego właściwościami i przeznaczeniem. Prosimy o nieprzestawianie elementów wyposażenia domków typu łóżka, sofy. Obuwie górskie lub zimowe, buty narciarskie lub snowboardowe i tym podobne, które mogą zniszczyć lub zarysować podłogę prosimy pozostawiać przy wejściu w przedpokoju w wyznaczonym do tego miejscu. Prosimy także o suszenie rzeczy na rozstawianej suszarce lub grzejniku w łazience, aby nie dopuścić do zniszczenia innych miejsc przez mokrą lub farbującą odzież. 
 16. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia, z uwagi na przepisy przeciwpożarowe nie wolno także używać jakichkolwiek przedmiotów lub urządzeń mogących wytworzyć bezpieczeństwo przeciwpożarowe, w tym grzałek elektrycznych, palników gazowych, grzejników, źródeł ognia. 
 17. Niedopuszczalne jest palenie grilla na tarasie. 
 18. W przypadku zaprószenia ognia Najemca zobowiązany jest do natychmiastowego użycia gaśnicy proszkowej i wezwania odpowiednich służb. 
 19. W domkach zamontowany jest system przeciwpożarowy. W przypadku nieuzasadnionego wywołania alarmu i przyjazdu służb Najemca zobowiązny jest do pokrycia opłaty porządkowej 1000 zł, a w przypadku nieuzasadnionego użycia gaśnicy opłaty porządkowej w wysokości 500 zł za gruntowne posprzątanie domku. 
 20. Za zgubiony klucz obowiązuje opłata w wysokości 100 zł. 
 21. Najemca zobowiązany jest do utrzymania i zwrotu domku w stanie zastanym, przez co rozumie się pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych po ich używaniu, opróżnienie lodówki z żywności i pozostawienie jej w nienagannym stanie, pozostawienie otoczenia domku w stanie zastanym. Podczas pobytu wszystkie śmieci można wrzucać w udostępnionych workach (koniecznie związanych!) do zielonego kontenera odpadków zmieszanych. Wynajmujący dla komfortu Gości udostępnia do używania sprzęty i środki czystości: odkurzacz, miotła, mop, wiadro, płyn do mycia naczyń, płyn do mycia podłóg, mleczko do garnków, ściereczki i gąbki. 
 22. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem prądu.
 23. Zwierzęta są akceptowane w domkach, podlegają jednak dodatkowej opłacie, w związku z czym muszą być zadeklarowane podczas zameldowania. Za wszelkie zanieczyszczenia bądź zniszczenia odpowiada Nabywca domku i jest on zobowiązany do pokrycia szkód lub posprzątania nieczystości po pupilu. 
 24. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za szkody majątkowe i niemajątkowe spowodowane działaniem i zaniechaniem innych Gości ośrodka, w tym w wyniku kradzieży oraz za rzeczy zagubione.
 25. Regulamin, jako udostępniony w powszechnie dostępnych miejscach jest wiążący dla każdej osoby korzystającej z usług kompleksu Smaki Na Szlaku. 
 26. Cennik wyposażenia domku w przypadku, gdy którykolwiek z wymienionych zakresów ulegnie zniszczeniu:
  • uszkodzenie płyty indukcyjnej - 500 zł,
  • uszkodzenie okapu -1000 zł,
  • uszkodzenie zmywarki-  1900 zł,
  • uszkodzenie lodówki - 1600 zł,
  • uszkodzenie mikrofalówki - 1000 zł
  • uszkodzenie telewizora - 2000 zł
  • uszkodzenie pilota - 100 zł
  • porysowanie lub pochlapanie 1 ściany - 500 zł,
  • uszkodzenie kabiny prysznicowej - 1000 zł
  • uszkodzenie podłogi - od 700 zł do 2600 zł
  • uszkodzenie grzejnika konwerterowego - 1000 zł.
 27. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie stosuje się ogólne przepisy prawne. 

Pozwól się ugościć - restauracja i noclegi w Polanicy-Zdroju

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z pięknym widokiem, a następnie odpocznij, korzystając z naszych noclegów w Polanicy-Zdroju i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy korzennym grzańcu...

Skontaktuj się z nami

Cookies settings