Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Zimowe centrum Czarna Góra

40 min
Miasto: Stronie-Śląskie
Cena: 40
Waluta: min

Zimowe Szaleństwa? Czarna Góra czeka!

Czarna Góra to kurort idealny na zimowe szaleństwa, oddalony zaledwie o 40 minut drogi od Smaków Na Szlaku.

Łączna ilość 15 tras narciarskich (14 kilometrów tras) i 12 kolei na 60 hektarach może nie wydawać się oszałamiająca, jednak zdecydowaną przewagą tego miejsca jest długość i szerokość tras, co szczególnie cieszy osoby średniozaawansowane i zaawansowane, bo można zaszaleć! 

Na te cudowne trasy wymienione poniżej podrzuci Was łącznie 6 wyciągów3 koleje linowe oraz 3 taśmy. Warto wspomnieć o 6-osobowej kanapie Luxtorpedzie, która dociera na szczyt Czarnej Góry (1150 m n.p.m.) oraz dwie 4-osobowe koleje, w tym jedna prowadząca na Żmijowiec (1100 m n.p.m.).  

Istotne! Część stoków jest dostępna do 21:00 w ramach nocnej jazdy - pełnia szczęścia gwarantowana. 

Trasy:

  • Trasa trudna -  czarno-czerwona - dla zaawansowanych "czarna ściana". 
  • Trasy dla średniozaawansowanych:  – czerwone:
    Helly Hansen B Fis, C Fis, D Fis, E i F Fis. Najdłuższa z nich, trasa B, na którą możesz wjechać szybkim wyciągiem Luxtorpeda, jest oświetlona! 1 680 m jeżdżenia od 9:00 do 21:00.
  • Trasy dla dzieci i początkujących:  łatwe – niebieskie: H, G i I Nasze polany: Bartusiowa, Jędrusiowa, Czarodziejska i Misiowa

Kontakt:

https://czarnagora.pl/atrakcje-zimowe/trasy/

tel./fax +48 74 884 34 06

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozwól się ugościć - restauracja i noclegi w Polanicy-Zdroju

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z pięknym widokiem, a następnie odpocznij, korzystając z naszych noclegów w Polanicy-Zdroju i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy korzennym grzańcu...

Skontaktuj się z nami

Cookies settings