Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Zimowe centrum Czarna Góra

40 min
Miasto: Stronie-Śląskie
Cena: 40
Waluta: min

Zimowe Szaleństwa? Czarna Góra czeka!

Czarna Góra to kurort idealny na zimowe szaleństwa, oddalony zaledwie o 40 minut dlrogi od Smaków Na Szlaku. Ponad 14 km tras zapewni dobrą zabawę początkującym, jak i zaawansowanym narciarzom, a wśród 12 wyciągów każdy znajdzie idealny dla siebie. Kolej linowa, wyciąg taśmowy czy talerzyk?

Ośrodek dysponuje 20 trasami narciarskimi i polanami o różnych stopiach trudności, z czego z czego 6 tras o długości ponad 1000 metrów, z których dwie najdłuższe Helly HansenB FIS i A mają odpowiednio 1680 i 1600 metrów. Połowa tras narciarskich jest profesjonalnie oświetlona, w tym najdłuższa trasa HH B FIS – dzięki temu istnieje możliwość korzystania z nocnych jazd do godziny 21:00. 

Trasy:

  • Trasa trudna -  czarno-czerwona - dla zaawansowanych "czarna ściana". 
  • Trady dla średniozaawansowanych:  – czerwone:
    Helly Hansen B Fis, C Fis, D Fis, E i F Fis. Najdłuższa z nich, trasa B, na którą możesz wjechać szybkim wyciągiem Luxtorpeda, jest oświetlona! 1 680 m jeżdżenia od 9:00 do 21:00.
  • Trasy dla dzieci i początkujących:  łatwe – niebieskie: H, G i I Nasze polany: Bartusiowa, Jędrusiowa, Czarodziejska i Misiowa

Kontakt:

https://czarnagora.pl/atrakcje-zimowe/trasy/

tel./fax +48 74 884 34 06

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozwól się ugościć

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z widokiem na Polanicę-Zdrój i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy ciepłym ognisku i aromatycznym grzańcu...

Skontaktuj się z nami