Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Minieuroland - Park Miniatur

45 min
Miasto: Kłodzko
Cena: 45
Waluta: min

atrakcja rodem z bajki?

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku to miejsce,  w którym dzieci i dorośli poczują się jak bohaterowie bajkowej opowieści. Niczym olbrzym Guliwer odkryją i zwiedzą  miniaturowe zabytki i słynne budowle z Polski, Europy i świata. W czasie przystanków w całodniowej wyprawie będą mieli szansę poznać niecodzienne drzewa i krzewy - być może równie magiczne jak te, które spotkała Alicja w Krainie Czarów?

Na powierzchni ponad 20 000 m2 powstał park miniatur z przepiękną architekturą terenów zielonych, tworzącą arboretum. W pięknym ogrodzie można spotkać ponad 40 misternie wykonanych makiet oraz unikalną roślinność. Miniatury wkomponowane są w ozdobne drzewa, krzewy i trawy, a także w obficie kwitnące kwiaty, w czasie pięciomiesięcznego Festiwalu Kwiatów. Przystankami w niezwykłej podróży są klimatyczne altanki, wydzielone strefy relaksu, punkty z gastronomią oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Idealny pomysł na spędzenie popołudnia lub niezwykle ciekawą wizytę z dziećmi. 

Aktualne informacje:

Minieuroland

ul. Noworudzka 11

57-300 Kłodzko

FB/minieuroland

Pozwól się ugościć - restauracja i noclegi w Polanicy-Zdroju

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z pięknym widokiem, a następnie odpocznij, korzystając z naszych noclegów w Polanicy-Zdroju i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy korzennym grzańcu...

Skontaktuj się z nami

Cookies settings