Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Magiczny Sylwester w Polanicy-Zdroju

wtorek, 29 grudzień 2020 - sobota, 02 styczeń 2021

998/os. PLN
Cena: 998/os.
Waluta: PLN
Data początkowa: wtorek, 29 grudzień 2020
Data końcowa: sobota, 02 styczeń 2021

gorący sylwester pełen namiętności - powitaj nowy rok po staropolsku i przenieś się w czasy z ogniem i mieczem! poczuj się jak helena kurcewiczówna i skrzetuski.

30.12.2020-03.01.2021

Płomienne emocje. Namiętności. Odrobina historia i rewelacyjna zabawa w stylu biesiadnym - czegóż chcieć więcej?

Toż szlacheckie słowo nie dym! Musisz Waćpan i Waćpanno się radować z nami, na najlepszą gospodną biesiadę zapraszamy!

Przywitaj Nowy Rok w niesamowitej atmosferze - pyszne potrawy kuchni polskiej, szeroki asortyment napojów i alkoholi, doskonała muzyka, swojski klimat - rodem z sagi Sienkiewicza. Poczuj się jak bohaterowie Ogniem i Mieczem na wyśmienitej uczcie, gdzie przepyszną strawą Cię uraczymy i dzbany na toast napełnimy!

Oferta uwzględnia:

  • Niespodzianka na powitanie od Smaków Na Szlaku,
  • 4 niezapomniane noce w przytulnym butikowym pokoju z drewna, z motywami leśnymi i zwierzęcymi,
  • smaczne i pożywne śniadania z aromatyczną kawą przygotowywaną indywidualnie przez kelnera-baristę,
  •  "coś na ząb" - voucher kwotowy do naszej Restauracji w wysokości 50 zł/osobę/dzień do wykorzystania na dowolny asortyment z naszego menu (łącznie 6 voucherów dla Pary, za dni 30.12, 01.01, 02.01),
  •  rewelacyjne powitanie Nowego Roku w iście staropolskim stylu - biesiady, która przenie się do czasów z trylogii Sienkiewicza. Poczujesz się jak Helena lub Jan podczas naszych zabaw prowadzonych przez włodarza wieczoru z bractwa Freak Frak - Grzegorza Stolarskiego (pełny program wieczoru: https://www.smakinaszlaku.pl/aktualnosci/eventy/sylwester-po-staropolsku 

Wyrusz w niezwykłą podróż do miejsca, które ugości się tradycyjnie, ciepło i  klimatem. Po prostu!

Spędź te wyjątkowe hwile razem z nami. 

Koszt pobytu w pokoju dwuosobowym - 998  zł/osobę. 

Dodatkowa osoba dorosła lub dziecko powyżej 10 lat: 896 zł/pobyt.

O inne konfiguracje pokoi lub liczby osób zapytaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokonanie rezerwacji wstępnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po potwierdzeniu miejsc przez obiekt i otrzymaniu odpowiedzi mailowej, zmiana statusu rezerwacji wstępnej na potwierdzoną: 30% zadatku na konto obiektu, w przeciągu 3 dni od potwierdzenie rezerwacji drogą mailową. 

 

 

 

 

Pozwól się ugościć

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z widokiem na Polanicę-Zdrój i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy ciepłym ognisku i aromatycznym grzańcu...

Skontaktuj się z nami