Zadzwoń do nas: 532 323 112

Spotkajmy się:

Blog

Weekend z animatorem w Smakach Na Szlaku 14/04.2019

Eventy

Urwis urwisowi nie równy...

Tak, tak. Znamy to z doświadczenia. Kochamy te nasze małe szkraby nad życie, jednak każda chwila w ciszy i spokoju jest na wagę złota. A co powiecie na miejsce, w którym Wasz skarb jest bezpieczny, zajęty, szczęśliwy? A Wy macie chwilę luzu? 

Umęczeni rodzice, przybywamy Wam z ratunkiem!👩👨 Otwieramy AKADEMIĘ JUNIORA

Przyjdźcie do Restauracji Smaki Na Szlaku, oddajcie pociechę w ręce doświadczonego animatora, który zapewni kolorowe chwile pełne doskonałej zabawy.  A co z Wami? Delektujcie się tą ciszą, a przy okazji - smacznym daniem i  koktajlem.  

W najbliższą niedzielę (14/04/2019) startujemy z nowością w naszej Restauracji. Od godziny 13:00 do 17:00 Waszym smykiem zajmie się doświadczona Pani Animator, która ma głowę pełną pomysłów i kosz pełen kolorowych gadżetów.  A wszystko to właśnie po to, żeby każda wizyta w Smakach Na Szlaku była jeszcze przyjemniejsza. Do zabawy mogą dołączyć dzieci od 4 lat. Dla młodszych łobuziaków przygotowaliśmy atrakcyjny kącik zabaw, gdzie dadzą upust swojej ogromnej fantazji zaklętej w małym człowieczku😍

A to wszystko kompletnie bezpłatnie. Wystarczy złożyć zamówienie i rozgościć się w naszej Restauracji. Najlepiej całą rodziną. 

Do zobaczenia!

PS. Kolejneg spotkania już niebawem!

Pozwól się ugościć

Cieszymy się, że z nami jesteś. Teraz pozwól nam się ugościć. Tradycyjnie. Po polsku. Po góralsku. Rozgość się w przytulnej góralskiej karczmie z widokiem na Polanicę-Zdrój i uwolnij zmysły. Gdy aura sprzyja- na kameralnym tarasie wśród zieleni. A gdy nieco chłodniej - przy ciepłym ognisku i aromatycznym grzańcu...

Skontaktuj się z nami